Jeżeli myślałeś/myślałaś, że ten rok niczym Cię już nie zaskoczy i że oto nadchodzi jesienna deprecha – nic bardziej mylnego. Mamy bowiem na to receptę! Wystarczy tylko, że odważysz się dać sobie szansę i zaczniesz jesień razem z nami!

Kurs podstaw kendo to świetna okazja do spróbowania czegoś nowego, innego, fascynującego. Bo kendo to wyzwanie!
Zacznij więc przygodę w barwach indygo, być może na całe swoje życie i zapisz się na zajęcia kendo już dziś!

Dlaczego kendo?
Treningi od każdego zawodnika wymagają wysiłku, dyscypliny i zaangażowania, ale także uczą pokory i szacunku do drugiego człowieka, według zasady poszanowania własnego rywala. Adrenalina jaka towarzyszy treningom i zawodom, atmosfera wspólnej pasji, japońska tradycja, uśmiech i cierpliwość instruktorów są mieszanką, która sprawia, że kendo jest to świat, który każdego dnia możemy odkrywać na nowo.

Dlaczego Warszawski Klub Kendo?
Nasi instruktorzy i zawodnicy to byli i obecni Mistrzowie/Mistrzynie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i bardzo wielu międzynarodowych turniejów.Wśród naszych instruktorów jest też kadra trenerska reprezentacji Polski!

Gdzie i kiedy?
Treningi dla osób początkujących będą odbywać się we wtorki i czwartki w godzinach 19.30-21.30 przy ul. Oszmiańskiej 23/25 w Warszawie (przystanek tramwajowy i autobusowy Rondo Żaba).

Promocje!
Aby zachęcić Cię jeszcze bardziej przewidzieliśmy szereg promocji cenowych na nasz 3 miesięczny kurs – są zniżki dla studentów, zniżki rodzinne oraz zniżki dla grup znajomych! I oczywiście PIERWSZY TRENING GRATIS!

Masz więcej pytań?
Otwarcie grupy początkującej odbędzie się specjalnym spotkaniem informacyjnym, połączonym z zapisami i pokazami. Dowiesz się na nim o wszystkich szczegółach dotyczących naszego klubu, opłatach, regulaminach, promocjac itp., poznasz naszych instruktorów, a także – jeżeli nie miałeś jeszcze okazji – zobaczysz ten sport na żywo.

I spotkanie organizacyjne: wtorek 26.09.2017 godzina 19.30

Regularne sportowe zajęcia zaczynamy 28.09.2017 r.
Na zajęcia należy zabrać ze sobą luźny strój sportowy (dresy i koszulka). Osobom rozpoczynającym trenowanie podstawowy sprzęt zapewnia klub.

Nie możesz być na pokazie? Spokojnie, przewidzieliśmy jeszcze dwa krótsze spotkania informacyjne, po których już tego samego dnia możesz dołączyć i ćwiczyć razem z grupą początkującą:

II spotkanie organizacyjne: wtorek 03.10.2017 godzina 19.30
III spotkanie organizacyjne: wtorek 10.10.2017 godzina 19.30

Prowadzimy także sekcję dziecięcą – treningi w każdy wtorek i czwartek w godzinach 18.30-19.30.

Do zobaczenia na sali! 🙂