Nabór na sezon 2018/2019!

Treningi w grupie poczatkującej Warszawskiego Klubu Kendo to świetna okazja do spróbowania czegoś nowego, innego, fascynującego. Bo kendo to wyzwanie!

Dlaczego kendo?
Treningi od każdego zawodnika wymagają wysiłku, dyscypliny i zaangażowania, ale także uczą pokory i szacunku do drugiego człowieka, według zasady poszanowania własnego rywala. Adrenalina jaka towarzyszy treningom i zawodom, atmosfera wspólnej pasji, japońska tradycja, uśmiech i cierpliwość instruktorów są mieszanką, która sprawia, że kendo jest to świat, który każdego dnia możemy odkrywać na nowo.

Dlaczego Warszawski Klub Kendo?
Nasi instruktorzy i zawodnicy to byli i obecni Mistrzowie/Mistrzynie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i bardzo wielu międzynarodowych turniejów.Wśród naszych instruktorów jest też kadra trenerska reprezentacji Polski!

Gdzie i kiedy?
Treningi będą odbywać się przy ul. Oszmiańskiej 23/25 w Warszawie (przystanek tramwajowy i autobusowy Rondo Żaba).

W tym roku uruchamiamy jednocześnie dwie grupy początkujące:
– grupę dla dorosłych – treningi we wtorki i czwartki w godzinach 19.30-21.30,
– grupę młodzieżowo-sportową – treningi we wtorki, środy i czwartki w godzinach 19.30-21.30.

Promocje!
Aby zachęcić Cię jeszcze bardziej przewidzieliśmy szereg promocji cenowych na nasz 3 miesięczny kurs – są zniżki dla studentów, zniżki rodzinne oraz zniżki dla grup znajomych! I oczywiście PIERWSZY TRENING GRATIS!

Masz więcej pytań?
Otwarcie grupy początkującej odbędzie się specjalnymi spotkaniami informacyjnymi połączonymi z zapisami i pokazami (wystarczy obecność na jednym). Dowiesz się na nich o wszystkich szczegółach dotyczących naszego klubu, opłatach, regulaminach, promocjach itp., poznasz naszych instruktorów, a także – jeżeli nie miałeś jeszcze okazji – zobaczysz ten sport na żywo.

Spotkania organizacyjne:
Wtorek 25 września 2018 r. godzina 20.00
Czwartek 27 września 2018 godzina 20.00

Regularne sportowe zajęcia zaczynamy we wtorek 2 października 2018 r.

Na zajęcia należy zabrać ze sobą luźny strój sportowy (dresy i koszulka). Osobom rozpoczynającym trenowanie podstawowy sprzęt zapewnia klub.

Nie możesz być na pokazie? Spokojnie, nabór jest otwarty do połowy października – wystarczy, że przyjdziesz na trening i po krótkim spotkaniu informacyjnym z naszym instruktorem już tego samego dnia możesz dołączyć i ćwiczyć razem z grupą początkującą.

Prowadzimy także sekcję dziecięcą – treningi w każdy wtorek i czwartek w godzinach 18.30-19.30. Do zobaczenia na sali! 🙂

Sekcja dziecięca