Nabór na sezon 2018/2019 edycja zimowa!

Nowy Rok za pasem a Tobie wciąż nie udało się znaleźć nowego hobby, poznać ciekawych znajomych, zacząć dbać o formę czy też zrobić coś oryginalnego? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!!
Zacznij trenować kendo w Warszawskim Klubie Kendo!

Dlaczego kendo?
Treningi od każdego zawodnika wymagają wysiłku, dyscypliny i zaangażowania, ale także uczą pokory i szacunku do drugiego człowieka, według zasady poszanowania własnego rywala. Adrenalina jaka towarzyszy treningom i zawodom, atmosfera wspólnej pasji, japońska tradycja, uśmiech i cierpliwość instruktorów są mieszanką, która sprawia, że kendo jest to świat, który każdego dnia możemy odkrywać na nowo.

Dlaczego Warszawski Klub Kendo?
Jesteśmy licencjonowanym klubem Polskiego Związku Kendo. Nasi instruktorzy i zawodnicy to byli i obecni Mistrzowie i Mistrzynie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i bardzo wielu międzynarodowych turniejów. Wśród naszych instruktorów jest też kadra trenerska reprezentacji Polski!

Specjalnie przygotowane treningi z podziałem na poziom zaawansowania i stawiane sobie przez zawodników cele pomogą Ci odnaleźć własną drogę miecza i zrealizować twoje wewnętrzne postanowienia.

Gdzie i kiedy?
Treningi odbywają się przy ul. Oszmiańskiej 23/25 w Warszawie (przystanek tramwajowy i autobusowy Rondo Żaba) we wtorki i czwartki w godzinach 20.00-22.00.

Promocje!
Aby zachęcić Cię jeszcze bardziej przewidzieliśmy szereg promocji cenowych na nasz 3 miesięczny kurs – są zniżki dla studentów, zniżki rodzinne oraz zniżki dla grup znajomych! I oczywiście PIERWSZY TRENING GRATIS!

Masz więcej pytań?
Otwarcie grupy początkującej odbędzie się specjalnymi spotkaniami informacyjnymi połączonymi z zapisami i pokazami (wystarczy obecność na jednym). Dowiesz się na nich o wszystkich szczegółach dotyczących naszego klubu, opłatach, regulaminach, promocjach itp., poznasz naszych instruktorów, a także – jeżeli nie miałeś jeszcze okazji – zobaczysz ten sport na żywo.

Spotkania organizacyjne:
wtorek 12 lutego 2019 r. godzina 20.00
czwartek 14 lutego 2019 r. godzina 20.00

Regularne sportowe zajęcia zaczynamy we wtorek 19 lutego 2019 r.

Na zajęcia należy zabrać ze sobą luźny strój sportowy (dresy i koszulka). Osobom rozpoczynającym trenowanie podstawowy sprzęt zapewnia klub.

Nie możesz być na pokazie? Spokojnie, nabór jest otwarty do końca lutego – wystarczy, że przyjdziesz na trening i po krótkim spotkaniu informacyjnym z naszym instruktorem już tego samego dnia możesz dołączyć i ćwiczyć razem z grupą początkującą.

Czekamy na Ciebie!

Prowadzimy także sekcję dziecięcą – treningi w każdy wtorek i czwartek w godzinach 19:00-20.30. Do zobaczenia na sali! 🙂

Sekcja dziecięca