Sekcja dziecięca 剣道児童部

Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat na zajęcia kendo w sekcji dziecięcej Warszawskiego Klubu Kendo.

Spotkania organizacyjne:

wtorek 12 września 2023 godzina 19:00
czwartek 14 września 2023 godzina 19:00

Otwarte treningi naborowe:


– czwartek 14 września 2023 r., godzina 18:30
– wtorek 19 września 2023 r., godzina 18:30
– czwartek 21 września 2023 r., godzina 18:30

Dlaczego kendo?

Kendo to sztuka walki pozwalająca się wszechstronnie rozwijać. Na zajęciach dzieci mogą poznać krok po kroku techniki sportowej szermierki z bambusowym mieczem. Gry i zabawy ruchowe pozwalają wykształcić prawidłową postawę i zdolności motoryczne. Jednocześnie zajęcia uczą dyscypliny i współpracy w grupie.

Dlaczego Warszawski Klub Kendo?

Jesteśmy licencjonowanym klubem Polskiego Związku Kendo. Nasi instruktorzy i zawodnicy to byli i obecni Mistrzowie i Mistrzynie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i bardzo wielu międzynarodowych turniejów. Wśród naszych instruktorów jest też kadra trenerska reprezentacji Polski!

Gdzie i kiedy?

Treningi odbywają się przy ul. Oszmiańskiej 23/25 w Warszawie (przystanek tramwajowy i autobusowy Rondo Żaba) we wtorki i czwartki w godzinach 18.30-20.00.

Mają Państwo więcej pytań?
Otwarcie naboru do grupy dziecięcej odbędzie się specjalnymi spotkaniami informacyjnymi połączonymi z zapisami i pokazami (wystarczy obecność na jednym). Dowiedzą się Państwo na nich o wszystkich szczegółach dotyczących naszego klubu, opłatach, regulaminach itp., będą mieli okazję poznać naszych instruktorów, a także zobaczyć ten sport na żywo.

Na zajęcia należy zabrać luźny strój sportowy (dresy i koszulka). Dzieciom rozpoczynającym trenowanie podstawowy sprzęt zapewnia klub.

Nie mogą być Państwo na pokazie? Spokojnie, nabór jest otwarty przez cały wrzesień – wystarczy, że przyjdą Państwo na trening i po krótkim spotkaniu informacyjnym z naszym instruktorem już tego samego dnia dziecko będzie mogło dołączyć i ćwiczyć razem z grupą.

Mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem na sali!