Grupa początkująca 成人剣道部

Spotkania informacyjne dla grupy początkującej

wtorek 12 marca 2024 godzina 19:30

Otwarte treningi naborowe

wtorek 18 marca 2024 godzina 19:00

Dlaczego kendo?

Treningi od każdego zawodnika wymagają wysiłku, dyscypliny i zaangażowania, ale także uczą pokory i szacunku do drugiego człowieka, według zasady poszanowania własnego rywala. Adrenalina jaka towarzyszy treningom i zawodom, atmosfera wspólnej pasji, japońska tradycja, uśmiech i cierpliwość instruktorów są mieszanką, która sprawia, że kendo jest to świat, który każdego dnia możemy odkrywać na nowo.

Dlaczego Warszawski Klub Kendo?

Jesteśmy licencjonowanym klubem Polskiego Związku Kendo. Nasi instruktorzy i zawodnicy to byli i obecni Mistrzowie i Mistrzynie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i bardzo wielu międzynarodowych turniejów. Wśród naszych instruktorów jest też kadra trenerska reprezentacji Polski!

Specjalnie przygotowane treningi z podziałem na poziom zaawansowania i stawiane sobie przez zawodników cele pomogą Ci odnaleźć własną drogę miecza i zrealizować twoje wewnętrzne postanowienia.

Gdzie i kiedy?

Treningi odbywają się przy ul. Oszmiańskiej 23/25 w Warszawie (przystanek tramwajowy i autobusowy Rondo Żaba) we wtorki i czwartki w godzinach 19.30-21.30.

Promocje!
Aby zachęcić Cię jeszcze bardziej przewidzieliśmy szereg promocji cenowych na nasz 3 miesięczny kurs – są zniżki dla studentów, zniżki rodzinne oraz zniżki dla grup znajomych! I oczywiście PIERWSZY TRENING GRATIS!

Masz więcej pytań?
Otwarcie grupy początkującej odbędzie się specjalnymi spotkaniami informacyjnymi połączonymi z zapisami i pokazami (wystarczy obecność na jednym). Dowiesz się na nich o wszystkich szczegółach dotyczących naszego klubu, opłatach, regulaminach, promocjach itp., poznasz naszych instruktorów, a także – jeżeli nie miałeś jeszcze okazji – zobaczysz ten sport na żywo.

Na zajęcia należy zabrać ze sobą luźny strój sportowy (dresy i koszulka). Osobom rozpoczynającym trenowanie podstawowy sprzęt zapewnia klub.

Nie możesz być na pierwszym treningu ? Spokojnie, nabór jest otwarty do końca marca i przez pierwszy tydzień kwietnia – wystarczy, że przyjdziesz na trening i po krótkim spotkaniu informacyjnym z naszym instruktorem już tego samego dnia możesz dołączyć i ćwiczyć razem z grupą początkującą.

Czekamy na Ciebie!

Deklaracja uczestnictwa w treningach