Sekcja dziecięca 剣道児童部

Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat na zajęcia kendo w sekcji dziecięcej Warszawskiego Klubu Kendo.

Spotkania organizacyjne:

wtorek 12 marca 2024 godzina 18:300
czwartek 14 marca 2024 godzina 18:30

Otwarte treningi naborowe:


– wtorek 18 marca 2024 r., godzina 18:00

Dlaczego kendo?

Kendo to sztuka walki pozwalająca się wszechstronnie rozwijać. Na zajęciach dzieci mogą poznać krok po kroku techniki sportowej szermierki z bambusowym mieczem. Gry i zabawy ruchowe pozwalają wykształcić prawidłową postawę i zdolności motoryczne. Jednocześnie zajęcia uczą dyscypliny i współpracy w grupie.

Dlaczego Warszawski Klub Kendo?

Jesteśmy licencjonowanym klubem Polskiego Związku Kendo. Nasi instruktorzy i zawodnicy to byli i obecni Mistrzowie i Mistrzynie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i bardzo wielu międzynarodowych turniejów. Wśród naszych instruktorów jest też kadra trenerska reprezentacji Polski!

Gdzie i kiedy?

Treningi odbywają się przy ul. Oszmiańskiej 23/25 w Warszawie (przystanek tramwajowy i autobusowy Rondo Żaba) we wtorki i czwartki w godzinach 18.00-19.30.

Mają Państwo więcej pytań?
Otwarcie naboru do grupy dziecięcej odbędzie się specjalnymi spotkaniami informacyjnymi połączonymi z zapisami i pokazami (wystarczy obecność na jednym). Dowiedzą się Państwo na nich o wszystkich szczegółach dotyczących naszego klubu, opłatach, regulaminach itp., będą mieli okazję poznać naszych instruktorów, a także zobaczyć ten sport na żywo.

Na zajęcia należy zabrać luźny strój sportowy (dresy i koszulka). Dzieciom rozpoczynającym trenowanie podstawowy sprzęt zapewnia klub.

Nie mogą być Państwo na pokazie? Spokojnie, nabór jest otwarty przez cały marzec – wystarczy, że przyjdą Państwo na trening i po krótkim spotkaniu informacyjnym z naszym instruktorem już tego samego dnia dziecko będzie mogło dołączyć i ćwiczyć razem z grupą.

Mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem na sali!